آوای آزاد »  اطلاعیه ها »


 
 
 


 

 

 

 

   

چاپ شود

علاقه مندیها

ارسال به ایمیل

ارسال به

ارسال به

ارسال به
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا ما ف |=| يی + ل*ت(-)!ر شدیم ؟


14 اردی بهشت بود که با پیغامی از طرف یکی از دوستان مواجه شدم که  با تعجب ازم پرسید :" ف**** شدی ؟ "  من خندیدم و گفتم  همین مونده  من ف*** بشم ...   ولی  طی ِ چند ساعت ِ بعد با تعداد زیادی  ایمیل و پیغام  مواجه شدم که خبر ِ ف** شدن رو بهم می دادن ! و همه اینها در حالی بود که شخصاً  به راحتی وارد سایت می شدم !
ولی کم کم این قضیه روشن شد که اسم آوای آزاد جزء لیست ِ نسبتا سیاهی رفته که باعث میشه افراد داخل ایران  به راحتی وارد سایت نشن

به هر حال  پس از مدتی  این سایت در تمام شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت ِ ایران  از دسترس عموم خارج شده است.

به راستی  علت ِ این اقدام علیه آوای آزاد مشخص نیست ، حاصل یک اقدام ساده جهت آگاهی از علت این محد  و   دی ت  ، دریافت فهرستی طولانی از فعالیت های سیاسی و  مذهبی و خطرناک جهت امنیت ایران بود که از پیش تهیه شده بود و برای تمام سایت ها ارسال میشود. ولی  خوشبختانه هر چه قدر سعی کردم نتوانستم آوای آزاد را در یکی از بند های این فهرست جای دهم !

از این طریق  بار ِ دیگه اعلام می کنم که آوای آزاد به هیچ ارگان و سازمانی  وابسته  نیست ، هیچ کار سیاسی و اجتماعی نمی کنه ، از هیچ جا حمایت نمی شه . تبلیغی نداره و پولی در نمیاره .
 

از آنجایی که علت ِ این مم نو ع یت مشخص نیست ، پیگیری جهت رفع آن هم چندان ساده و عملی به نظر نمیاد. پس تا جایی که امکان داشته باشد سایت فعالیت ِ خودش را ادامه می دهد و مطالب ِ ادبی همچنان به سایت اضافه می شوند و  اشکالات تایپی برطرف می شوند.


بار دیگر  از تمام بازدیدکنندگان  خواهش می کنم هنگام کپی کردن اشعار از سایت و استفاده آنها در سایت ها و وبلاگ های دیگر ، اقدام به ارائه لینک و نام آوای آزاد کنند و خوانندگان ِ مطالبشان را به آوای آزاد راهنمایی کنند تا به منبع اصلی اشعار دسترسی داشته باشند.
با این کار از انتشار چندباره ی اشکالات تایپی در اینترنت جلوگیری میشود.

ضمناً  برای دسترسی داشتن به سایت هایی که مورد غضب قرار گرفتن  راه های بسیاری وجود دارد،
 کافیست
              از یک دوست راهی برای دسترسی به سایت بخواهید!

 

 
 

 بالای صفحه
 

در صورت هر گونه استفاده از سایت ، نام و آدرس آوای آزاد را ذکر کنید.

  AVAyeAZAD.com © 2003-2009