آوای آزاد »  اطلاعیه ها »


 
 
 


 

 

 

 

   

چاپ شود

علاقه مندیها

ارسال به ایمیل

ارسال به

ارسال به

ارسال به
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

یاری رسانی - بخش فایل های صوتی


درود بر تمام عاشقان
حدود یک سال از حذف فایل های صوتی ِ سایت می گذره، شاید گفتن علل اون تکراری باشه ، ولی خیلی از همراهان ِ فعلی سایت، تازه با سایت آشنا شده اند و اطلاعی از فایلهای صوتی و یا علل اضافه و حذف ِ اونها ندارن. توضیح ِ کوتاه اینکه :
فایل های صوتی ِ منتشر شده در سایت ( گذشته و آینده ) در مرحله  اول اختصاص پیدا خواهد کرد به خوانش اشعار  توسط شاعران ِ آنها ، برای مثال شعر زمستان مهدی اخوان ثالث  با صدای خود ایشان که در گذشته ضبط شده و خوشبختانه هنوز در دسترس می باشد. این فایل های صوتی علاوه بر اینکه گنجینه ای با ارزش از صدای دلنشین این شاعران می باشد، از نظر ادبی نیز بسیار قابل تامل هستند، زیراکه صحیح ترین خوانشِ اشعار توسط خود شاعران قابل انجام است، مکث ها و کشش ِ صدا و تاکید روی کلمات  تنها توسط سُراینده ی شعر قابل ابراز می باشد.
فایل های صوتی برای استفاده ی راحت تر  با حجم بسیار کم ( و برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی با کیفیت ِ پایین ولی واضح) بر روی سایت قرار می گیرد.
تا این لحظه که این اعلان نوشته میشه ، تصمیم به پخش آنها از طریق نرم افزار فلش گرفته شده ، ( توضیح فنی : به روش stream پخش خواهد شد تا علاوه بر راحتی  در اجرا ، کاربردی تر نیز باشد)

علاوه بر صدای شاعران، خوانندگان ِ قدیمی و جدید فارسی زبان نیز اقدام به خواندن بسیاری از قطات زیبای ادبی  کرده اند که در مرحله ی دوم  بر روی سایت قرار می گیرند. مانند اشعاری که خسرو شکیبایی دکلمه کرده و یا اشعاری که محمدرضا شجریان آنها را اجرا کرده است.

در صورت انجام موفق این پروژه و کاربردی بودن ِ تکنولوژی پخش ِ سایت ، در مراحل بعدی در صورت عدم بروز مشکلی خاص، خوانش  اشعار توسط علاقه مندان  نیز بر روی سایت قرار می گیرد .

شما چه طور می توانید کمک کنید ؟

برای به انجام رساندن این اهداف ، یاری شما سرعت و انگیزه ی بیشتری به ما می بخشد. از طرق زیر  ما را یاری کنید :

1- اعلام یا  تهیه و ارسال  آثار صوتی شاعران، خوانندگان
2- در صورتی که برنامه نویس وب هستید می توانید در نحوه پخش فایلها جهت کاربردی بودن و سبک بودن آنها  ما را یاری کنید
3- در صورتی که از صاحبان هاستینگ یا فضاهای اینترنتی هستید، با اختصاص فضا و پهنای باند ما را یاری کنید
4- با ارسال کمک های مالی در گسترش کلی آوای آزاد سهیم باشید
5- پیشنهاد بدهید.

 

برای برقراری تماس از  AVAyeAZAD@AVAyeAZAD.com  استفاده کنید.

 

از تمام یاران و همراهان سپاسگزارم.

 
 

 بالای صفحه
 

در صورت هر گونه استفاده از سایت ، نام و آدرس آوای آزاد را ذکر کنید.

  AVAyeAZAD.com © 2003-2009